Promuj swoje uczestnictwo

Logo Publicznie Przejrzyści jest symbolem rzetelności i transparentności jednostek publicznych w zakresie prawidłowego udostępniania informacji publicznej na własnej stronie podmiotowej BIP.


Zamieszczając logo Publicznie Przejrzyści w materiałach urzędowych i promocyjnych informujesz swoich klientów,
o tym, że Twoja instytucja publiczna posiada odpowiednie narzędzia i wysokie kwalifikacje do udostępniania informacji publicznej.


LOGO PUBLICZNIE PRZEJRZYŚCI

Wykorzystaj logo programu do promocji swojej działalności wg poniższych przykładów:

 1. Na stronie WWW.
  Zamieść logo Programu na własnej stronie internetowej i podlinkuj do podstrony w serwisie publicznie-przejrzysci.pl, która potwierdza Twoje uczestnictwo w Programie.

 2. W stopce e-mail.
  Zamieść logo Programu w stopce e-mail, a za każdym razem kiedy będziesz wysyłał maila jednocześnie będziesz informował o Twoim uczestnictwie w Programie.

 3. Na materiałach promocyjnych i reprezentacyjnych.
  Zamieść logo Programu na materiałach promocyjnych i reprezentacyjnych. Foldery, ulotki, papier firmowy, teczki i koperty urzędowe to doskonałe nośniki reklamowe potwierdzające Twoje uczestnictwo w Programie.CERTYFIKATY

Dodatkowe formy promocji wynikające z uczestnictwa w Programie:

 1. Certyfikat Przejrzystości Publicznej.
  Zamieść Baner Certyfikatu lub Certyfikat na własnej stronie WWW i podlinkuj do pliku z Certyfikatem do pobrania lub do wglądu na podstronie.

 2. Certyfikat Kompetencji i Odpowiedzialności Publicznej.
  Zamieść Baner Certyfikatu lub Certyfikat na własnej stronie WWW i podlinkuj do pliku z Certyfikatem do pobrania lub do wglądu na podstronie.

Kontakt